Komunikat

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Dębicy  informuje, że zgodnie z nowym rozporządzeniem MEN od dnia 25 marca 2020 r. do 10 kwietnia 2020 r. kształcenie na odległość jest obowiązkowe.

Prowadzone ono będzie za pomocą e-dziennika Vulcan, poczty elektronicznej oraz zalecanych przez MEN narzędzi do komunikowania się  z Państwem i z uczniami. Od tej pory praca uczniów będzie oceniana, a kryteria tej oceny będą przekazywane przez nauczycieli. Koordynatorami kształcenia na odległość  są wychowawcy poszczególnych klas.

Szanowni Rodzice/Opiekunowie!

Sytuacja jest szczególna. Żyjemy obecnie w zupełnie nowej rzeczywistości, która postawiła przed nami wiele wyzwań.  Utrudnienia w pracy i codziennych czynnościach,  konieczność życia w izolacji, przeniesienie nauczania do domu sprawiają Państwu, jak i nam nauczycielom wiele kłopotów. Liczymy jednak na efektywną współpracę dla dobra Waszych dzieci i Naszych uczniów.

Drodzy uczniowie!

W środę 25 marca 2020 r. zaczynamy pierwszy prawdziwy obowiązkowy dzień szkoły, jednak bez szkoły. Spożytkujecie ten nietypowy czas na poszerzenie swojej wiedzy i doskonalenie umiejętności. Korzystajcie z przedstawianych Wam propozycji i  nie poddawajcie się. Jeżeli potrzebujecie pomocy – pytajcie.  Jesteśmy tu dla Was.

Życzę Wszystkim spokoju, wytrwałości. Zachowajmy na co dzień szczególną ostrożność.

Dyrektor i Grono Pedagogiczne

Szkoły Podstawowej nr 4 w Dębicy