Logopeda radzi ...

Drodzy Rodzice !

W związku z sytuacją zagrożenia epidemicznego w naszym kraju i decyzją władz o funkcjonowaniu naszej placówki w formie kształcenia na odległość  zwracam się do Państwa o pomoc w opanowaniu umiejętności prawidłowej wymowy dzieci, uczęszczających na terapię logopedyczną.  Zachęcam do przeprowadzania ćwiczeń logopedycznych, które możecie  wykonywać z dzieckiem w domu.

Spróbujcie Państwo przeprowadzić te ćwiczenia, przeznaczając każdego dnia 10-15 minut. Proszę, bądźcie cierpliwi, gdy coś  nie wychodzi, nie zniechęcajcie się, a razem będziemy cieszyć się z sukcesów Waszego dziecka. Chętnie udzielę  dodatkowych informacji, odpowiem na pytania.
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani, proszę pisać przez e-dziennik. Ponadto będę opracowywać i publikować scenariusze zajęć logopedycznych na szkolnej stronie w zakładce Logopeda
Aby ćwiczenia były miłą formą spędzania trudnego czasu w domach, proponuję wykorzystanie zabaw i materiałów podanych również na poniższych stronach internetowych:

1. gry i zabawy językowe wspierające terapię logopedyczną

2. ćwiczenia rozwijające wymowę, słuchowe, oddechowe, artykulacyjne.

Logopeda szkolny