AKCJA „FERIE BEZ NUDY”

Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej wspólnie z Ministerstwem Edukacji i Nauki przygotowała propozycję dla dzieci i młodzieży szkolnej na okres ferii zimowych.

#FerieBezNudy to akcja mająca na celu wsparcie rodziców i opiekunów w zorganizowaniu dzieciom czasu wolnego w domu, z wykorzystaniem nowoczesnej platformy internetowej www.feriebeznudy.plna której znajduje się aktualizowany na bieżąco harmonogram zajęć.

Propozycje zajęć online przygotowali znani influencerzy, gamerzy i sportowcy. W trakcie ferii na platformie pojawią się filmiki w kilkunastu kategoriach. Zajęcia zostały dopasowane do aktualnych zainteresowań młodego pokolenia.

Na liście propozycji znalazły się warsztaty sportowe, taneczne, aktorskie, wokalne, fotograficzne czy rysunkowe. Nie zabraknie także zajęć twórczych związanych z tworzeniem animacji, vlogowaniem czy nauką DJ-owania. Fani gier zarówno planszowych jak i komputerowych także znajdą coś dla siebie. Codziennie o 14:00 będą odbywać się także spotkania na żywo z twórcami internetowymi.

/źródło: www.fundacjalotto.pl/