Dzień Babci i Dziadka

Wszyscy doskonale pamiętają, że w styczniu babcie i dziadkowie obchodzą swoje wielkie święto, a z nim związane są oczywiście laurki, wierszyki, upominki oraz mnóstwo pozytywnych emocji i wzruszeń. Życzenia dla babci i dziadka muszą być tak wyjątkowe,  jak wyjątkowe są to osoby w naszym życiu. Jest to idealny moment, aby im podziękować za ich miłość, wsparcie i zrozumienie, a także złożyć wizytę czy chociażby porozmawiać przez telefon.

Choć Babcia z Dziadkiem lubią przesadzać, próbując nam wnukom dogadzać, to kochamy ich za to ogromnie i za to, że zawsze są przy nas, wtedy gdy ich potrzebujemy. Babciu i Dziadku – DZIĘKUJEMY!

To właśnie z myślą o naszych Kochanych Babciach i Dziadkach powstała ta prezentacja, w której pokazujemy, jak uczciliśmy ich święto.