WALENTYNKI KLASY 2A

My, uczniowie z klasy 2a, wiemy co to dobra zabawa. Walentynki były wspaniałą okazją do wspólnej imprezy, dlatego ochoczo przystąpiliśmy do przygotowań. Zadbaliśmy o piękne dekoracje, walentynkowe życzenia, konkursy, słodkości, odpowiedni strój, a także dobry humor Uśmiech.

To wszystko nie mogło oczywiście odbyć się bez pomocy naszych Rodziców i Wychowawczyni, która nad wszystkim czuwała. Był to dzień uśmiechu, radości, a przede wszystkim wzajemnej życzliwości. Ola, Gabrysia, Jagódka i Oliwka dla naszej pani Ewy oraz dla nas przygotowały niespodziankę w postaci samodzielnie opracowanego układu choreograficznego.

Jeśli chcecie zobaczyć, jak dobrze się bawiliśmy, to zapraszamy do obejrzenia naszego filmiku.

A my już nie możemy doczekać się kolejnej klasowej imprezy.