KOCHAMY WALENTYNKI

Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy.
 Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostaje

/Antoine de Saint-Exupery/

14 lutego przypada dzień Świętego Walentego, znany jako Dzień Miłości i Przyjaźni. W tym roku tzw. walentynki obchodzone były hucznie tylko przez uczniów edukacji wczesnoszkolnej.

Walentynki przypominają nam o potrzebie wyrażania naszych uczuć względem drugiego człowieka. Zdarza się, że w codziennym życiu zapominamy powiedzieć drugiej osobie, jak bardzo jest dla nas ważna. Ten dzień to najlepszy moment, aby przekazać naszym bliskim bądź przyjaciołom, ile dla nas znaczą i za co ich cenimy. Przy okazji tego święta warto również zadać sobie pytania: co oznacza bycie dobrym przyjacielem oraz jak dzielić się dobrem i wzajemnie się wspierać?

Nasi uczniowie, w tym radosnym dniu, mieli wiele atrakcji. Były piosenki, tańce, wróżby, urocze dekoracje, słodkie niespodzianki, kartki i życzenia walentynkowe, a w całej szkole królował kolor czerwony. Nikt tego dnia nie czuł się samotny, każdy poczuł w sercu ciepło i życzliwość.

Zdjęcia ze szkolnych walentynek możecie zobaczyć w naszej wirtualnej galerii.