NAKRĘTKOWA AKCJA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Tradycją naszej szkoły jest zbieranie nakrętek. Zbieramy je nieprzerwanie od kilkunastu lat, a zaczęliśmy, kiedy jeszcze funkcjonowaliśmy jako Miejskie Gimnazjum nr 4. Tak więc to już kolejna edycja naszej akcji.

Tym razem zbieramy na rehabilitację dla czteroletniego Antosia z Bobrowej Woli. Rozpoznano u niego zespół Downa, wrodzoną wadę serca - całkowity kanał przeciąkowo-komorowy i obniżone napięcie mięśniowe. Potrzebuje on intensywnej wielokierunkowej rehabilitacji, co wiąże się ze znacznymi wydatkami: na zakupów leków, suplementów diety, pobyt na turnusach rehabilitacyjnych, koszty dojazdów oraz na wizyty w gabinetach lekarskich. Aby zapewnić chłopczykowi prawidłowy rozwój niezbędne jest wsparcie finansowe jego rodziców.

Bardzo prosimy o aktywne włączenie się w akcję zbiórki nakrętek. Ta pomoc nic nie kosztuje, a zyski z niej są wymierne - pomagamy innym, ale także chronimy nasze środowisko. Liczymy na Was!!!