AKADEMIA BEZPIECZNEGO PUCHATKA 2020/2021

Nasi pierwszoklasiści wzięli udział w XII-tej edycji  Akademii Bezpiecznego Puchatka, pod patronatem Komendy Głównej Policji i Kuratorium Oświaty.

Jest  to ogólnopolski program edukacyjny skierowany do uczniów klas pierwszych szkół podstawowych, obejmujący tematykę związaną z bezpieczeństwem dzieci w czterech sferach: na drodze, w domu, w szkole oraz w Internecie. Jego celem jest edukacja i poprawa bezpieczeństwa dzieci oraz wspieranie ich wszechstronnego rozwoju. Po zakończeniu projektu, wiedzę uczniów zweryfikował Ogólnopolski Test Bezpieczeństwa, który wszyscy przeszli z doskonałymi wynikami. Podsumowaniem projektu był uzyskany Certyfikat „Akademii Bezpiecznego Puchatka” oraz pamiątkowe dyplomy dla uczniów.