WYRÓŻNIENIE DLA „EKIPY Z CZWÓRKI”

W dniu 16 kwietnia 2021 r.,  w Zespole Szkół Ekonomicznych w Dębicy, odbyła się I edycja konkursu dla ósmoklasistów z powiatu dębickiego „Zagraj z EKONOMIKIEM”.

Celem konkursu było poszerzenie wiedzy i świadomości ekonomicznej uczniów oraz zapoznanie ze specyfiką zawodu technik ekonomista, technik handlowiec i technik rachunkowości. Tematem przewodnim zmagań ósmoklasistów była INFLACJA. Drużyny wzięły udział w szkoleniu dotyczącym inflacji, grze edukacyjnej (online) oraz teście podsumowującym ich wiedzę. Organizatorzy konkursu podkreślili, że jego uczestnicy wykazali się bystrością umysłu, logiką myślenia oraz umiejętnością współpracy w grupie dla osiągnięcia wspólnego celu. Konkurs odbywał się pod patronatem Starostwa Powiatowego w Dębicy.

Wyróżniona „EKIPA Z CZWÓRKI” z klasy 8a w składzie: Patrycja Babik, Marcelina Kukla, Natalia Buch.

Gratulacje !!!

/źródło: zsedebica.pl/