FILIP TUREK Z TYTUŁEM „WYBITNEGO LAUREATA”

23 czerwca 2021r. w Domu Kultury Mors odbyło się podsumowanie osiągnięć edukacyjnych uczniów dębickich szkół podstawowych. W imieniu Podkarpackiego Kuratora Oświaty finalistom i laureatom gratulowała wizytator Elżbieta Wolan. Uroczystość ta była także okazją do podziękowań nauczycielom, którzy przygotowali laureatów do konkursów kuratoryjnych oraz rodzicom, którzy służyli swoim wsparciem.

W tym roku nasza szkoła może pochwalić się sukcesem Filipa Turka ucznia klasy 7a, który otrzymał dyplom „Wybitnego Laureata” za uzyskanie tytułów laureata z historii i informatyki -  konkursów zorganizowanych przez  Podkarpackiego Kuratora Oświaty. Został on również laureatem Wojewódzkiego Konkursu Tematycznego PODKARPACKI BALTIE 2021 dla uczniów szkół podstawowych

Sukces Filipa jest także sukcesem jego opiekunów pani Jolanty Kocaj i pana Jacka Nowaka.