UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

W ostatni dzień roku szkolnego spotkaliśmy się na uroczystej akademii. Ten rok wyjątkowo zapisał się w historii oświaty. Był to rok nietypowy, w którym pandemia Covid19 zmieniła oblicze edukacji.

Był to dla wszystkich bardzo trudny czas, który wymagał od nas samodzielności i dyscypliny pracy. Ale był to rok sukcesów dla tych, którzy wytrwale pracowali i mimo szczególnych warunków, osiągnęli bardzo wiele. Z sukcesem reprezentowali naszą szkołę w zmaganiach konkursowych na szczeblu wojewódzkim i międzynarodowym. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Filip Turek uczeń klasy 7a - laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego oraz Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego, zorganizowanych przez  Podkarpackiego Kuratora Oświaty. Filip uzyskał także tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Tematycznego PODKARPACKI BALTIE 2021  dla uczniów szkół podstawowych. Finalistami tego konkursu zostali również Michał Czarnecki z klasy 7a i Patrycja Babik z klasy 8a.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie Programowania Baltie 2021. Jego laureatem został także Filip Turek z klasy 7a, a finalistami Patrycja Babik z klasy 8a, Tomasz Skóra i Michał Czarnecki z klasy 7a, Jakub Jasek z klasy 6b, Julia Lewandowska z klasy 5a oraz Weronika Matyjewicz z klasy 4a. Uczniów do konkursu przygotował pan Jacek Nowak. Serdecznie gratujemy!!!

Wielu z naszych uczniów osiągnęło bardzo wysokie wyniki w nauce i za swoją pracę otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, nagrody książkowe oraz gratulacje. A tym, którzy po raz ostatni odebrali świadectwa w murach naszej szkoły gratulujemy pomyślnego ukończenia tego etapu edukacji i życzymy powodzenia w nowej szkole!

Zakończenie roku szkolnego było bardzo szczególnym momentem dla naszych pierwszoklasistów, którzy przeżywali wspólnie z rodzicami, uroczystość ślubowania i pasowania na ucznia.

Wszystkim życzymy udanych i bezpiecznych wakacji! A jeśli chcecie powrócić pamięcią do tego dnia - to zapraszamy do obejrzenia prezentacji.