DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

Bajka trwa w pamięci wszystkich tych, którzy ją przeczytali.
Nie sposób wymazać tak opowiedzianej historii.
/Jodi Picoult, Z innej bajki/

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego w dniu 5 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Celem projektu była popularyzacja literatury dziecięcej oraz czytelnictwa, ale przede wszystkim świetna zabawa i integracja społeczności uczniowskiej.

Bardzo dziękujemy Przedstawicielom i Opiekunom Samorządu Uczniowskiego za zorganizowanie bajkowej imprezy, która choć na chwilę oderwała nas od szkolnych obowiązków i przeniosła wspomnieniami do krainy dzieciństwa.

Impreza została zorganizowana celem realizacji założeń Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.