LAUREACI KONKURSU PLASTYCZNEGO

Prace naszych uczniów zostały nagrodzone w konkursie plastycznym „Trucizny z domowego komina”. W kategorii szkół podstawowych plakat - Emilia Kantor zajęła II miejsce, a w kategorii prezentacje - Kamil Kędra zdobył III miejsce.

Wydarzenie zorganizowało Starostwo Powiatowe w Dębicy oraz Zespół Szkół Zawodowych w Pustkowie Osiedlu, pod patronatem Starosty Powiatu Dębickiego.  Celem konkursu było zwrócenie uwagi na rolę ekologii i ochronę środowiska we współczesnym świecie oraz aktywny udział w propagowaniu i zapobieganiu zjawisku smogu w naszym powiecie. Zadaniem uczniów było wykonanie pracy informującej o wpływie  zanieczyszczeń emitowanych z domowych palenisk na środowisko przyrodnicze i zdrowie człowieka.

Laureaci konkursu otrzymali talony do EMPIKU oraz czeka ich wycieczka w czerwcu 2022 r. do Ojcowskiego Parku Narodowego, o ile nie przeszkodzi w jej organizacji pandemia.

Gratulujemy zwycięzcom!