Konkurs na najpiękniejszą ozdobę świąteczną

Uczniowie edukacji wczesnoszkolnej z wielką ochotą przystąpili do rywalizacji w konkursie na najpiękniejszą ozdobę świąteczną.

Celem przedsięwzięcia było kultywowanie wśród uczniów tradycji świątecznych, zachęcanie ich do działalności plastycznej oraz rozwijanie inwencji twórczej poprzez zastosowanie różnorodnych materiałów. Sam konkurs wzbudził wiele emocji, radości i ożywienia w związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, był także okazją do wsparcia kiermaszu świątecznego organizowanego przez Samorząd Uczniowski.

Na  konkurs wpłynęła niespodziewanie duża ilość prac. Wśród nich nie zabrakło stroików, bombek, kartek świątecznych, choinek, skrzatów, zawieszek choinkowych, a nawet kul świątecznych.

Podjęcie decyzji było sporym wyzwaniem dla jury. Po długotrwałych i burzliwych naradach postanowiono nagrodzić następujących uczniów:

I miejsce – Klaudia Wadas z klasy 3b i Jakub Wlezień z klasy 3a

II miejsce – Amelia Barnaś z klasy 2a i Filip Mądro z klasy 2b

III miejsce – Matylda Szczerbińska z klasy 3b, Wiktoria Podraza oraz Aleksander Blicharz z klasy 2b

wyróżnienia – Aleksandra Mazur i Aniela Kurgan z klasy 3a, Liliana Piechocka z klasy 1b  oraz Szymon Nawój z klasy 2a

Bardzo dziękujemy rodzicom za pomoc w realizacji projektu.