ZDROWY STYL ŻYCIA – MÓJ WŁASNY WYBÓR

Wiktoria Sadłos z klasy 8a zajęła III miejsce w V Powiatowym Konkursie Językowo – Plastycznym dla klas VI-VIII pod hasłem „Zdrowy styl życia – mój własny wybór” zorganizowanym przez Zespół Szkół Ekonomicznych w Dębicy.

Celem konkursu było przede wszystkim rozwijanie talentów językowych i plastycznych uczniów, a także zachęcanie ich do zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej. Zadaniem uczestników konkursu było przygotowanie w języku angielskim komiksu lub historyjki obrazkowej związanej ze zdrowym trybem życia. Na podsumowaniu konkursu uczniowie więli udział w warsztatach, podczas których zweryfikowali swoją wiedzę z zakresu językoznawstwa w quizie na platformie Kahoot oraz zmierzyli się w rozgrywkach drużynowych z języka angielskiego.