Uczniowie klas 5a, 6a i 7b w Go JUMP MEGA PARK w Krakowie

W dniu 18.05.2022 r. uczniowie klas 5a, 6a i 7b  pod opieką wychowawców wybrali się na wycieczkę do Parku Trampolin GO JUMP - jednego z największych obiektów tego typu w Krakowie. Celem wyjazdu był nie tylko relaks i zabawa, ale także doskonalenie umiejętności matematycznych dostosowanych do poziomu wiekowego.

Uczestnicy wyjazdu pokonali dwugodzinną podróż autokarem, a następnie z niecierpliwością oczekiwali na wejście na teren parku Go JUMP w Krakowie. Kiedy zostały załatwione formalności, wszyscy udali się do szatni, aby po kilku minutach zgłosić swoją gotowość do zajęć prowadzonych przez trenerów zatrudnionych na terenie obiektu. Krótki film instruktażowy wprowadził uczniów w tematykę dwugodzinnych zajęć "Matma na trampach". Z kolei wszyscy przystąpili do rozgrzewki prowadzonej przez trenera, by następnie rozpocząć rozwiązywanie zadań arytmetycznych i geometrycznych dostosowanych do swojego poziomu edukacyjnego. Uczestnicy wyjazdu z ogromnym zaangażowaniem rozwiązywali zadania matematyczne i wykonywali polecone im ćwiczenia zręcznościowe. Aktywność uczniów została nagrodzona dyplomami i gratulacjami trenerów.

Zapraszamy do obejrzenia zamieszczonej poniżej fotorelacji z dwugodzinnej beztroskiej zabawy połączonej z nauką.