Debiut naszych uczniów na Indywidualnych Mistrzostwach w Lekkoatletyce

Dnia 22.09. 2022 r odbyły się pierwsze w tym roku szkolnym zawody sportowe w ramach Indywidualnych Mistrzostw w Lekkoatletyce na obiektach sportowych w Pustkowie Osiedlu.

Naszą szkołę reprezentowała  dziesięcioosobowa drużyna. Zawodnicy wzięli udział w konkurencjach biegowych,  tj. bieg na 60 m, bieg na 600 m i bieg na 1000 m. Reprezentanci naszej szkoły stanęli przed nie lada wyzwaniem, gdyż przyszło im rywalizować z zawodnikami starszymi od siebie nawet o dwa lata. Jesteśmy dumni, że poradzili sobie całkiem dobrze. Chociaż  fajerwerków nie było, to adepci lekkoatletycznych zawodów poznali świetną atmosferę sportowej rywalizacji. Serdeczne dziękujemy im za wolę walki i godne reprezentowanie naszej szkoły.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji zamieszczonej poniżej.