NADCHODZI CZAS PASOWANIA PIERWSZOKLASISTÓW NA UCZNIÓW

Do szkoły chodzą już prawie dwa miesiące. Noszą zeszyty i tornistry, ale dopiero uroczyste pasowanie ogromnym ołówkiem uczyni ich prawdziwymi uczniami. To już niedługo….

Nieuchronnie zbliża się ten uroczysty dzień. 17 października, uczniowie klasy 1a i 1b wręczyli Dyrekcji Szkoły oraz swoim rodzicom Crackers. Zaproszenia na  uroczystość Pasowania na ucznia wykonaliśmy w formie papierowego cukierka wypełnionego cyrkoniami, cekinami, piórkami, bibułą, brokatem oraz tekstem informującym o czasie i miejscu tej wyjątkowej uroczystości. Rozrywając Crackers, jego zawartość wysypuje się w otoczeniu świecących dodatków. Całość dzieciaki wykonały samodzielnie.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z nietypowego wręczania zaproszeń w formie Crackers, zaś  rodzicom dziękujemy za przesłanie zdjęć z tej radosnej chwili.