Projekt matematyczny "Natalka i Antek w świecie wielkiej matematyki" 2023

Uczniowie klasy 1b rozpoczęli przygodę z  projektem Wydawnictwa MAC Edukacja pod tytułem "NATALKA I ANTEK W ŚWIECIE WIELKIEJ MATEMATYKI 2022/2023.

Pierwszoklasiści z entuzjazmem rozpoczęli pracę od realizacji I modułu zatytułowanego "Matematyka na drodze". Zanim jednak przystąpili do rozwiązywania zadań, zostali zapoznani z regulaminem projektu. Dowiedzieli się, że co miesiąc będą realizować jeden moduł projektu, dzięki któremu dowiedzą się, jak ważna w naszym życiu jest matematyka. Później każdy uczeń dostał swój dzienniczek, w którym po rozwiązaniu zadań pojawiła się pierwsza naklejka, będąca nagrodą za pracę. Czas spędzony nad rozwiązywaniem zadań projektowych to nie tylko nauka, ale i świetna zabawa.