NASZE ŚWIETLICZAKI

W listopadzie przygotowywaliśmy się do Zaduszek oraz Narodowego Święta Niepodległości, ale nie zabrakło też miejsca na nasze codzienne zajęcia.

Odrabialiśmy zadania domowe, czytaliśmy książki, oglądaliśmy bajki, graliśmy w planszówki i to, co lubimy najbardziej – tworzyliśmy konstrukcje z kloców Lego oraz budowaliśmy tory kolejki. Ale oczywiście najbardziej cieszyły nas zajęcia sportowe. Rozmawialiśmy z naszymi opiekunami na temat hobby i form spędzania czasu wolnego. Mieliśmy również tydzień poświęcony higienie osobistej. Co tydzień powstawały kolejne prace plastyczne, którymi dekorowaliśmy naszą salę. Znalazł się też czas na relaks i odpoczynek. Jednak najbardziej cieszyły nas dni, kiedy była słoneczna pogoda i mogliśmy korzystać z naszego szkolnego podwórka. Świeże powietrze, ruch i dobra zabawa to jest to, co lubimy. Chłopcy, jak zwykle, rozgrywali emocjonujące mecze piłkarskie, a niektórzy postanowili uporządkować jesienne liście. Natomiast dziewczęta najchętniej spacerowały, malowały kredą i prowadziły niekończące się rozmowy.

Poniżej prezentujemy fotorelację z życia naszej świetlicy.