Nagrody i wyróżnienia dla naszych uczniów w konkursie na ilustrację do powieści historycznej Władysława Strumskiego "Narodziny Polski"

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym na ilustrację do powieści historycznej Władysława Strumskiego „Narodziny Polski” zorganizowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Dębicy.

Konkurs miał przyczynić się do wzrostu zainteresowania postacią oraz dziełem Władysława Strumskiego - patrioty, żołnierza, pisarza, dębiczanina, w roku obchodów setnej rocznicy Jego urodzin. Nagrodzeni i wyróżnieni zostali uczniowie naszej szkoły, którzy wykonali piękne prace plastyczne. Zapraszamy do ich obejrzenia. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom!