Uczennice klasy 4b nagrodzone w konkursie plastycznym

"W służbie Najjaśniejszej..." to kolejna edycja miejskiego konkursu adresowanego do szkół podstawowych, którego organizatorami są Hufiec ZHP Dębica im. Dębickich Szarych Szeregów oraz Miasto Dębica.

Zadaniem uczniów było przygotowanie pracy konkursowej inspirowanej życiem wybranej przez siebie postaci – mieszkańca Dębicy albo regionu, względnie osoby wyraźnie związanej z ziemią dębicką, żyjącej w XX lub XXI wieku, która swoją postawą, czynami i życiem może stanowić wzór dla młodego pokolenia.

Podsumowanie konkursu odbyło się 14 grudnia w Szkole Podstawowej nr 3 w Dębicy. W kategorii – praca plastyczna, wśród nagrodzonych laureatów znalazła się Klaudia Wadas, natomiast Julia Brzostowska otrzymała wyróżnienie.

Gratulujemy dziewczętom sukcesu!!!