Nikola i jej pasja

W naszej szkole są uczniowie, którzy rozwijają swoje talenty poza naszą placówką. Dziś przedstawiamy Nikolę Mazur z klasy 2b - jej pasją jest śpiew.

Dziewczynka prezentuje swoje zdolności na różnych przeglądach, koncertach i festiwalach, gdzie odnosi znaczące sukcesy. Jej głos, już od pierwszej klasy,  niejednokrotnie uatrakcyjniał szkolne imprezy. Od marca 2021 roku uczęszcza do Muzykomania Studio Nagawczyna, gdzie pod kierunkiem instruktorów ćwiczy i doskonali swój wokal.

W ostatnim czasie Nikola została finalistką IV edycji Domowego Festiwalu Piosenki, w Podkarpackim Kolędowaniu 2022 zdobyła wyróżnienie, a w XIII Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek zorganizowanym w Dębicy zajęła I miejsce.

Po ostatnim sukcesie, koleżanki i koledzy przygotowali dla niej miłą niespodziankę -  przywitali ją w klasie rozłożonym czerwonym dywanem i obsypali złocistym konfetti.

Gratulujemy młodej artystce sukcesów i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach.