MISIE RATOWNISIE

Nasza szkoła dołącza do Wielkiej Akcji zbierania pluszaków pod nazwą Misie Ratownisie 2023!!!

Celem akcji jest zebranie oraz przekazanie pluszaków do jednostek Straży Pożarnych, zespołów Ratownictwa Medycznego i innych służb, aby były one wsparciem dla najmłodszych w ciężkich chwilach! Miś Ratowniś w świadomości dziecka kształci domowe ciepło, bezpieczeństwo, czułą i serdeczną bliskość rodziców, czyli wszystko to, co traci ono w wyniku np. nieszczęśliwego wypadku. Dlatego w sytuacjach, kiedy potrzebne jest znalezienie zastępczego źródła oparcia, nawiązanie kontaktu z dzieckiem, pluszak może okazać się bardzo użyteczny!
Miś Ratowniś pomaga dziecku wyciszyć się, przełamać nieśmiałość. Dla dzieci wypadek, pobyt w karetce, szpitalu to wielki szok. W tych chwilach pocieszy ich pluszak.
Cieszymy się, że i my możemy być częścią tego projektu! I Twój pluszak może stać się Misiem Ratownisiem!

Zbieramy wszystkie maskotki, które są:

⦁    nowe
⦁    używane, które powinny być uprzednio wyprane bez żadnych uszkodzeń

Rozmiar:
⦁    mały
⦁    średni

Akcja trwa do 7 lutego  2023r. Maskotki należy przynieść do opiekunów świetlicy szkolnej lub zostawić w pudełku przed świetlicą.