REKRUTACJA UCZNIÓW DO KLAS PIERWSZYCH NA ROK SZKOLNY 2023/2024

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Dębicy informuje, że nabór uczniów do klas pierwszych na rok szkolny 2023/2024 rozpocznie się 1.03. 2023 r. i trwać będzie do 31. 03.2023 r.  Rekrutacja prowadzona będzie w formie stacjonarnej.

Rekrutacja kandydatów do klasy pierwszej szkoły podstawowej odbywać się będzie zgodnie z zasadami opracowanymi przez organ prowadzący  naszą placówkę, tj. Gminę Miasto Dębica.

Zasady rekrutacji do klas pierwszych szkół podstawowych, dla których Gmina Miasto Dębica jest organem prowadzącym w roku szkolnym 2023/24

Rodzice/prawni opiekunowie kandydatów, ubiegających się o przyjęcie do szkoły, w obwodzie której mieszkają, muszą złożyć w w/w terminie zgłoszenie do szkoły obwodowej i przyjmowani są z urzędu.

Zgłoszenie obwodowe przyjęcia dziecka do klasy pierwszej

Rodzice/ prawni opiekunowie kandydatów, ubiegających się o przyjęcie do szkoły innej niż obwodowa, powinni złożyć wniosek o przyjęcie dziecka do wybranej szkoły. Kandydaci będą przyjmowani w miarę posiadania wolnych miejsc w wybranej placówc

Wniosek o przyjęcie dziecka do szkoły podstawowej

Komisja rekrutacyjna dokona weryfikacji wniosków o przyjęcie do szkoły podstawowej do dnia 15 kwietnia. Listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym zostaną udostępnione 23 maja. Natomiast postępowanie uzupełniające trwać będzie od 26 czerwca do 11 sierpnia 2023 roku.

Dokumenty można składać w sekretariacie szkoły od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 do 15.00