Spotkanie ze sztuką

14 marca klasy edukacji wczesnoszkolnej wzięły udział w spektaklu opartym na motywach opowiadań Rudyarda Kiplinga „Księga dżungli”.

Przedstawienie odbyło się w Domu Kultury MORS, a wystąpili aktorzy z Wrocławskiego Teatru Edukacji In - Art. Dzieci poznały przygody chłopca o imieniu Mowgli, który uczy się od zwierząt trudnej sztuki przetrwania w dziczy. Inscenizacja zachwyciła wszystkich pięknymi kostiumami oraz wspaniałą scenografią, a gra świateł oraz muzyka przeniosły uczniów w świat tropikalnej dżungli. Była to interesująca historia o mądrości i szacunku dla odwiecznych praw natury. Młodzi widzowie głośno wyrażali swoje emocje i doskonale się bawili – co chwila wybuchał radosny śmiech i gromkie brawa.