Dzień Otwarty w naszej szkole

15 marca w murach naszej szkoły powitaliśmy przyszłych uczniów klas pierwszych wraz z rodzicami. Dzień otwarty był okazją do spotkania z Dyrekcją, nauczycielami, a także przyszłymi koleżankami i kolegami.

W tym dniu można było zwiedzić naszą placówkę i zajrzeć do różnych sal lekcyjnych. Na naszych małych gości czekały zabawy tematyczne, m.in. plastyczne, językowe, taneczne, z chustą animacyjną, minikonkursy z wykorzystaniem tablic multimedialnych oraz zabawy ruchowe na sali gimnastycznej pod kierunkiem nauczycieli wychowania fizycznego. Ogromne zainteresowanie skupiła na sobie wystawa zwierząt w sali biologicznej. Można było podziwiać tam króliki, świnki morskie, chomiki, myszoskoczki, rybki, papugi, a nawet egzotyczne gady. Rodzice podczas zwiedzania szkoły mogli porozmawiać z nauczycielami różnych przedmiotów, odwiedzić świetlicę oraz bibliotekę szkolną.

W tym dniu usłyszeliśmy dużo ciepłych i sympatycznych słów. Było to także spotkanie sentymentalne z absolwentami, którzy przyprowadzili w progi naszej szkoły swoje pociechy. Mamy nadzieję, że wywarliśmy na naszych odwiedzających pozytywne wrażenie.

Na koniec z pewnością należą się szczególne podziękowania uczniom oraz Samorządowi Uczniowskiemu za aktywne włączenie się w przygotowanie Dnia Otwartego.