DZIEŃ RZEMIOSŁA W DĘBICY

W dniu 22 maja 2023r. uczniowie naszej szkoły, którzy wzięli udział w konkursie  „Zawody rzemieślnicze w moim środowisku”, uczestniczyli  w obchodach Dnia Rzemiosła w Domu Kultury Mors zorganizowanych przez Zarząd Cechu Rzemiosł i Przedsiębiorczości w Dębicy w ramach projektu „Rozwój i promocja kształcenia dualnego w rzemiośle”.

Podczas uroczystości odbyła się prezentacja szkół branżowych naszego powiatu, pokazy mody i fryzjerskiego kunsztu. Zgromadzeni widzowie zobaczyli również filmy nagrodzone w konkursie. W holu obiektu swoje stanowiska przygotowali lokalni przedsiębiorcy oraz szkoły branżowe z Dębicy i Pilzna. Dużym zainteresowaniem naszych dziewcząt cieszyło się stoisko, na którym uczennice z Zespołu Szkół nr 4 w Dębicy czesały warkoczyki uczniom szkół podstawowych. Podczas obchodów święta rzemiosła miało miejsce wręczenie nagród zwycięzcom międzyszkolnego konkursu o zawodach. Nasze dwie uczennice - Oliwia Ciebień z klasy 6a oraz Emilia Pociask z klasy 3b otrzymały wyróżnienia. Bardzo sympatyczną niespodzianką były dyplomy i nagrody dla wszystkich uczniów biorących udział w konkursie, za co serdecznie dziękujemy Organizatorom.