X Jubileuszowy Konkurs Bombki Bożonarodzeniowej pt.” Maleńka miłość” rozstrzygnięty...

18 grudnia 2019 r.  o godz. 9.30 w Niepublicznej Szkole Podstawowej  Weldon School  został  rozstrzygnięty X Jubileuszowy Konkurs Bombki  Bożonarodzeniowej  pt.” Maleńka miłość”.

Każda szkoła mogła zaprezentować tylko jedną pracę. Naszą szkołę reprezentowała bombka wykonana przez uczennicę klasy III a - Monikę Hajduk .  Wszystkie dzieci, niezależnie od zajętego miejsca, otrzymały nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Dziewczynka została zaproszona wraz z opiekunem na rozdanie nagród, podczas którego obejrzała   przedstawienie pt. ” Kominiarczyk”. Były to dla niej niezapomniane chwile. Wszystkie prace  można było obejrzeć podczas wystawy zorganizowanej w Galerii Dębickiej.