Być kobietą, być kobietą…

Szczęścia, uśmiechu, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, samych przyjemnych  w  życiu zdarzeń… takie  i wiele innych ciepłych słów skierowali nasi starsi i młodsi mężczyźni dnia 6 marca br. do Wszystkim Pań i Koleżanek.

W piątek 6.03.2020 r. na  pierwszej godzinie lekcyjnej odbyła się audycja radiowa przygotowana przez Samorząd Uczniowski reprezentowany przez uczniów z klasy ósmej i drugiej. Mogliśmy wysłuchać humorystycznego programu z okazji Dnia Kobiet. Zaś najmłodsi mężczyźni naszej szkoły postanowili „poczęstować” wszystkie Panie aforyzmami sławnych kobiet.

Wszystko to odbyło się w bardzo miłej i radosnej atmosferze, uśmiech pojawił się na twarzy każdej Pani i Dziewczyny.