POŻEGNANIE WAKACJI 2021

Nasza szkoła została jednym z partnerów imprezy rodzinno-integracyjnej w ramach Dnia Osiedla Mickiewicza. Piknik zorganizowano w niedzielę 5 września 2021 r.  w Parku Sokoła przy Domu Kultury Śnieżka.

Atrakcji przygotowanych przez organizatorów było co niemiara, my skupiliśmy nasze działania na najmłodszych uczestnikach plenerowej zabawy. Najdłuższa kolejka chętnych ustawiła się do stanowiska naszych szkolnych wizażystek, gdzie spod ich rąk wychodziły uśmiechnięte, barwne buźki. Po wymalowaniu twarzy w bajkowe wzory można było wziąć udział w zabawie z bańkami mydlanymi lub podpatrzeć, w jaki sposób można wyczarować różne kształty z podłużnych balonów. Zgromadzone dzieci wraz z rodzicami rywalizowali także w różnych konkurencjach sportowych, prowadzonych przez naszych nauczycieli wychowania fizycznego. Dzięki tej lokalnej inicjatywie mogliśmy miło i ciekawie spędzić niedzielne popołudnie, spotkać się z koleżankami i kolegami ze szkoły, którzy licznie przybyli wraz z całymi rodzinami.

Silną grupę wolontariuszy, która wsparła to przedsięwzięcie, utworzyła klasa 8a - serdecznie dziękujemy za duże zaangażowanie!