Szkoła Podstawowa nr 4 w Dębicy
ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE INFORMACYJNE
Szanowni Państwo,
działając na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji z dnia 7 kwietnia 2025 r., Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Dębicy serdecznie zaprasza Państwa Rodziców/ Prawnych Opiekunów uczniów na spotkanie informacyjne dotyczące wprowadzenia nowego przedmiotu: Edukacja zdrowotna.
Spotkanie odbędzie się w sali gimnastycznej SP nr 4 w Dębicy dnia 28.08.2025 r. w dwóch turach, tj.
- godz. 16.30 dla rodziców uczniów klas 4-6
- godz. 17.00 dla rodziców uczniów klas 7-8
Podczas spotkania przedstawione zostaną cele i treści programowe przedmiotu, jego znaczenie dla rozwoju dzieci oraz sposób realizacji zajęć.
W wydarzeniu wezmą udział: dyrekcja szkoły, wychowawcy poszczególnych klas, nauczyciele prowadzący zajęcia z edukacji zdrowotnej.
Z wyrazami szacunku,
dr Joanna Kania
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Dębicy
.png)