Szkoła Podstawowa nr 4 w Dębicy
Witamy w szkole!
„Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia”
Seneka Młodszy
1 września 2025 roku w naszej Czwórce odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2025/2026.
Nowy rok szkolny rozpoczął się w atmosferze zadumy, ale także nadziei i pozytywnego nastawienia. Pani Dyrektor Joanna Kania bardzo serdecznie powitała wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli, pracowników naszej placówki oraz skierowała życzenia wielu sukcesów, satysfakcji z podejmowanych wyzwań, radości ze zdobywania wiedzy i rozwijania talentów. Podkreśliła także jak ważny w historii naszej szkoły jest obecny rok związany z osiemdziesięcioleciem jej istnienia oraz planowanym oddaniem do użytku społeczności szkolnej budynku nowej hali sportowej oraz modernizacji stołówki. Dzisiejszą uroczystość uświetniły występy muzyczne uczennicy klasy piątej b Nikoli Mazur, Szymona Musierowicza z klasy drugiej b oraz jego kolegów i koleżanek.
Rozpoczęcie nowego roku szkolnego to zawsze czas nowych wyzwań i postanowień. Życzymy wszystkim uczniom, aby rok szkolny był pełen sukcesów, ciekawych lekcji, pięknych chwil spędzonych wśród przyjaciół w naszej Czwórce. Niech rok szkolny 2025/2026 przyniesie całej społeczności szkolnej dużo satysfakcji i autentycznej radości związanej ze zdobywaniem wiedzy, rozwijaniem talentów i zainteresowań.
J.K.
A.Z.
.png)