Szkoła Podstawowa nr 4 w Dębicy
Świętowaliśmy Dzień Chłopaka
We wtorek 30 września w szkolnych murach zrobiło się wyjątkowo słodko za sprawą naszych uczennic.
Z okazji Dnia Chłopaka dziewczęta reprezentujące Samorząd Uczniowski stanęły na wysokości zadania i obdarowały swoich szkolnych kolegów cukierkami oraz ciepłymi słowami i życzeniami. Było słodko i wesoło.
A. R.
.png)
.png)