Szkoła Podstawowa nr 4 w Dębicy

Świętowaliśmy Dzień Chłopaka

We wtorek 30 września w szkolnych murach zrobiło się wyjątkowo słodko za sprawą naszych uczennic.

Z okazji Dnia Chłopaka dziewczęta reprezentujące Samorząd Uczniowski stanęły na wysokości zadania i obdarowały swoich szkolnych kolegów cukierkami oraz ciepłymi słowami i życzeniami. Było słodko i wesoło.

A. R.

Chłopcy i dziewczęta świętujący Dzień Chłopaka