Szkoła Podstawowa nr 4 w Dębicy

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym

Stowarzyszenie Teraz Dębica oraz Studio Fotograficzne FotoFlow zaprasza wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie fotograficznym związanym ze Świętem Niepodległości oraz głosowania na najlepsze zdjęcia.

W najbliższych dniach, w naszym mieście, a także w różnych miejscowościach powiatu dębickiego odbędą się uroczystości związane z Narodowym Świętem Niepodległości. Udział w takich wydarzeniach, jak: Maraton pływacki “Płyniemy dla niepodległej”, Niepodległościowy Rajd Rowerowy czy udział w uroczystościach na dębickim Rynku przyniesie wiele pozytywnych emocji. Chcąc zachować je na dłużej w pamięci, warto utrwalić te chwile na zdjęciach i umieścić je w portalach społecznościowych Facebook i Instagram. Każde zdjęcie oznaczone hasztagiem #Debica11listopada  weźmie udział w konkursie z nagrodami. Również fotografie, które otrzymają najwięcej reakcji (Lubię to, Super!, itp.) otrzymają nagrody. 

Patronat nad Konkursem objął Starosta Powiatu Dębickiego.

Szczegóły organizacji konkursu można znaleźć na plakacie zamieszczonym poniżej i na parterze szkoły obok świetlicy szkolnej. Zapraszamy do udziału w Święcie Niepodległości i wspólnej zabawy!