Szkoła Podstawowa nr 4 w Dębicy

POŻEGNANIA NADSZEDŁ CZAS

W piątek 21 czerwca o godzinie 9.00 uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2023/2024. Cała społeczność naszej szkoły spotkała się na sali gimnastycznej na uroczystej akademii, przygotowanej przez tegorocznych absolwentów oraz  chór, składający się z uczniów kończących edukację wczesnoszkolną.

Ósmoklasiści poprowadzili ostatnie uroczyste spotkanie w naszej szkole, w trakcie którego złożyli ślubowanie, zapewniając zgromadzonych o godnym noszeniu miana  absolwenta Szkoły Podstawowej nr 4 w Dębicy. W dalszej części uroczystego spotkania wręczono nagrody laureatom i finalistom za sukcesy osiągnięte w konkursach wojewódzkich oraz absolwentom kończącym szkołę z wyróżnieniem.
Następnie nie tylko uczniowie, ale także ich rodzice złożyli na ręce dyrekcji szkoły podziękowania za trud przekazywania wiedzy, życząc wspaniałych wakacji. 
Z kolei przyszedł czas na bardzo wzruszający moment pożegnania naszego długoletniego Pana Dyrektora, który wraz z końcem  roku szkolnego przestaje pełnić tę funkcję. Serdeczne i wzruszające słowa wdzięczności za zaangażowanie przekazali przedstawiciele rodziców, uczniów i nauczycieli. Uroczystość zakończono wysłuchaniem wakacyjnej piosenki, a następnie uczniowie wraz z wychowawcami udali się do sal lekcyjnych na ostatnie przedwakacyjne spotkanie.