Świetliczaki też mogą pracować zdalnie

Drodzy Rodzice, Kochane Dzieci!

To już trzeci tydzień odkąd szkolne życie zamknęło się w Waszych domach, a jedyny kontakt między nami jest możliwy  drogą internetową. Wiem, że szkolne obowiązki, kształcenie na odległość jest dla Was - zarówno Dzieci, jak i Rodziców - wielkim wyzwaniem. Mamy świadomość, że Wasz domowy czas jest teraz zupełnie inaczej zorganizowany  i oprócz nauki potrzebujecie także rozrywki.

My, nauczyciele Waszej świetlicy pragniemy zaproponować Wam zabawy, quizy, plastyczne prace tematyczne, rebusy, które możecie wykonać w domu. Będziemy je umieszczać na naszej szkolnej stronie w zakładce Świetlica szkolna tak, byście mogli swobodnie wykorzystać je w celu urozmaicenia wolnego czasu spędzanego w gronie najbliższych. Zaproście Rodziców, Babcie, Dziadków czy starsze Rodzeństwo do wspólnej zabawy.

Pozdrawiamy wszystkie Nasze Świetliczaki z kl. Ia i Ib, kl. IIa i kl. III a oraz  te starsze!

Trzymajcie się zdrowo!   ZOSTAŃCIE W DOMU, BAWCIE SIĘ Z NAMI!

Kierownik świetlicy wraz z zespołem nauczycieli - wychowawców