W czasie wakacji też możesz wziąć udział w konkursach...

Drodzy Uczniowie,

wakacje to relaks, swoboda, podróże i spełnianie marzeń, na które nie mieliście czasu podczas roku szkolnego. Lipiec i sierpień to wyjątkowe miesiące pozostawiające w naszej pamięci mnóstwo wspomnień.

Góry, jeziora, morza, miejskie kąpieliska i parki rozrywki mogą dostarczyć miłych niezapomnianych wrażeń tylko wtedy, gdy spędzicie tam czas zgodnie z zasadami bezpieczeństwa.  Niech Wasz sposób na bezpieczne spędzanie letnich wakacji stanie się inspiracją do udziału w konkursie plastycznym dla dzieci i młodzieży lub konkursie na profilaktyczny spot filmowy pod hasłem „Bezpieczne wakacje” organizowanym  przez  Komendę Wojewódzką Policji w Rzeszowie wraz z Kuratorium Oświaty w Rzeszowie i Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Rzeszowie. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie POLICJI PODKARPACKIEJ.
Zapraszamy Was do zapoznania się z regulaminem i do wzięcia udziału w konkursach.