SPOTKANIE ORGANIZACYJNE dla rodziców uczniów klas pierwszych

Szanowni Państwo, informuję, że spotkanie organizacyjne z wychowawcami uczniów klas pierwszych oraz kierownikiem świetlicy szkolnej i dyrektorem szkoły odbędzie się

31 sierpnia 2020r. o godzinie 17.00 na sali gimnastycznej.

Podczas spotkania zostaną przekazane niezbędne informacje dotyczące rozpoczęcia roku szkolnego, zasad przyjęcia do świetlicy i stołówki szkolnej.

Szanowni Państwo,

w związku z sytuacją pandemii, z zaleceniami i wytycznymi MEN, Ministerstwa Zdrowia oraz GIS proszę, aby na zebranie przybył tylko 1 rodzic lub opiekun. Proszę o nieprzyprowadzanie dzieci na spotkanie.
Podczas pobytu na terenie szkoły należy przestrzegać wszelkich środków ostrożności zalecanych w związku z zagrożeniem epidemicznym, tj. konieczność posiadania maseczek oraz zachowanie odległości co najmniej 1,5 m. Bezwzględnie przy wejściu do szkoły każda osoba ma obowiązek dezynfekcji rąk. Proszę bezpośrednio kierować się do wyznaczonej sali i nie przemieszczać się po terenie szkoły.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Dębicy