Jesienna Ikebana

W klasie 2b został zorganizowany konkurs na jesienną ikebanę. Naturalne materiały - gałązki drzew i krzewów iglastych oraz liściastych, okazałe kwiaty hortensji, kolorowe dalie, różnobarwne liście, pękate żółtopomarańczowe dynie, czerwone korale jarzębiny i kawałki kory - zostały wykorzystane w przepięknych kompozycjach.

Dzieci wykazały się wielką kreatywnością i zaangażowaniem. Poziom przygotowanych i prezentowanych kompozycji był bardzo wysoki i wyrównany. Komisja oceniająca przyznała: dwa pierwsze miejsca dla Klaudii Wadas i Martyny Stelmach, dwa drugie miejsca zajęli - Maksymilian Świętoń i Kacper Skrzypek, trzecie miejsce - Kamila Rydel. Jesienne ikebany stanowią ozdobę sali lekcyjnej i szkolnego korytarza.