„MALI ODKRYWCY” Z KLASY 1B

„Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi, a zapamiętam, pozwól mi zrobić, a zrozumiem”.
                                                                                                                                                                     /Konfucjusz/

Klasa 1b uczestniczy w dodatkowych zajęciach rozwijających zainteresowania. W trakcie spotkań uczniowie pracują w zespołach, pod okiem wychowawcy wykonują doświadczenia, eksperymenty oraz prowadzą proste obserwacje przyrodnicze, które uczą ich samodzielnego formułowania wniosków. Głównym założeniem zajęć jest rozbudzanie i rozwijanie pasji badawczej podopiecznych poprzez budowanie naukowego podejścia do rozwiązywania problemów oraz zainteresowanie ich światem przyrody. Jest to przy okazji wspaniała zabawa rozwijająca twórcze myślenie i wyobraźnię.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z realizowanych zajęć, których tematem były: lawa, bańka w bańce, wulkan oraz sztuczny  śnieg sensoryczny.

LAWA

BAŃKA W BAŃCE