WIOSNA, ACH TO TY

Każdy z nas, po zimowych zawieruchach, wypatruje z utęsknieniem pierwszych promieni wiosennego słońca. Nie mogąc się doczekać na przyjście wiosny, klasy 1-3 postanowiły ją szybciej przywołać - planując „Dzień Wiosny”.

Wszyscy ochoczo przystąpili do organizacji tego uroczego dnia: dzieci, wychowawcy oraz nieocenieni rodzice, którym jesteśmy wdzięczni za okazaną pomoc. Ach! Cóż to był za dzień… Było bajecznie, kolorowo, po prostu prawdziwa wiosna na szkolnym korytarzu. Wszyscy przyszli barwnie ubrani, nawet nasze panie. Była cudowna zabawa, wiosenne kanapki, konkursy, prace plastyczne oraz pokaz mody wiosennej. To wszystko wprawiło nas w radosny wiosenny nastrój i pozwoliło zapomnieć o zimie.

Słowami piosenki Marka Grechuty zapraszamy wszystkich do obejrzenia relacji ze szkolnego „Dnia Wiosny”.

Dzisiaj rano niespodzianie zapukała do mych drzwi
Wcześniej niż oczekiwałem przyszły te cieplejsze dni
Zdjąłem z niej zmoknięte palto, posadziłem vis a vis
Zapachniało, zajaśniało, wiosna, ach to ty