KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

Rodzinne wypieki, dekorowanie choinki, stołu, drzwi i całych domów to tradycja, która  świątecznym dniom nadaje wyjątkowości, piękna oraz niezwykłej atmosfery, którą można było poczuć także w naszej szkole.

Natomiast na parterze szkoły przez cały tydzień trwał kiermasz wykonanych ręcznie ozdób, stroików, kartek świątecznych oraz choinek. Bardzo dużo osób zaangażowało się w ten bożonarodzeniowy projekt. Ozdoby powstawały w naszych domach, ale również podczas zajęć plastycznych i świetlicowych. Piękne prace pojawiły się także po zakończonym konkursie, zorganizowanym w klasach edukacji wczesnoszkolnej. Zgromadzone środki z kiermaszu przeznaczone zostaną na cele statutowe Samorządu Uczniowskiego oraz na poprawę estetyki naszej szkoły.

Serdecznie dziękujemy Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom, którzy wsparli działania Samorządu Uczniowskiego.