NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA - PROJEKT KLASY 6A

Lapbook, czyli „książka na kolanie” to pewnego rodzaju teczka tematyczna,  w której można ukryć informacje na wybrany temat. Pełni ona funkcję interaktywnej przestrzeni z dowolną ilością schowków, kieszonek, karteczek, puzzli, zakładek, mapek, rysunków, a wszystko zależy tylko od pomysłowości twórcy.

Uczniowie klasy 6a, w oparciu o powieść  „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi” Rafała Kosika, przystąpili do realizacji klasowego projektu. Pierwszy tom, jak i cała seria jest popularna wśród dzieci, a lapbook okazał się świetnym i kreatywnym pomysłem na podsumowanie wiadomości o książce. Szóstoklasiści w interesującej oprawie zamknęli wszystkie sekrety pierwszej części przygód trojga nastoletnich przyjaciół. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć dokumentujących efekt pracy uczniów.