Dzień bez plecaka

Czy to możliwe przyjść do szkoły bez tradycyjnego plecaka? Okazuje się, że tak. Samorząd Uczniowski ogłosił niecodzienną akcję, która miała dostarczyć całej społeczności szkolnej sporą dawkę radości i odrobinę szaleństwa.

Ciekawych pomysłów jak spakować podręczniki i zeszyty do szkoły nie brakowało. Zamiast tradycyjnych toreb i plecaków pojawiły się koszyki, walizki na kółkach, torby podróżne, wózki dla lalek, eleganckie torebki, poszewki na poduszki, pluszaki, lodówki turystyczne, obudowa komputera, półka na ścianę, transportery dla zwierząt, skrzynki narzędziowe, pojemniki na ciasto, wiadro na farbę, garnek, kartony, skrzyneczki, a nawet sanki i taczki. Kreatywność naszych uczniów nie znała granic, choć czasem utrudniała poruszanie się po szkolnych korytarzach. Jednak wszyscy dali radę i cel podjętej inicjatywy czyli uśmiech na twarzy –  został w pełni osiągnięty! W dodatku pracownicy szkoły byli miło zaskoczeni uczniowskimi innowacjami i z pewnością poprawiło im to humor. W tym dniu wszyscy doskonale się bawili, co można zobaczyć w naszej galerii zdjęć.