Misiowe świętowanie w świetlicy

Nasze świetliczaki hucznie i wesoło obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. Wzorem ubiegłych lat, należycie uczcili święto pluszowego przyjaciela.

Uczniowie zapoznali się z historią tej popularnej maskotki, a także chętnie opowiadali o swoich ukochanych misiach, które im towarzyszyły tego dnia w szkole, a także wzięli udział w zorganizowanych zabawach, grach i aktywnościach - oczywiście o tematyce misiowej. Nie mogło zabraknąć zabawy integracyjnej "Stary niedźwiedź śpi" oraz konkurencji "Kto szybciej zje miodek?", dużo uśmiechu wywołał "Slalom z misiami". Uczniowie wspaniale współpracowali w zespołach przy układaniu misia z puzzli. Zadanie było na czas i wywołało mnóstwo emocji. Kolejną punktem imprezy było losowanie zagadek o misiach, i jak się okazało, dzieci znały odpowiedzi na wszystkie pytania! Świetliczaki wykonały także piękne prace artystyczne, które ozdobiły salę i korytarz szkolny.

Możecie sprawdzić, jak dobrze bawiliśmy się w tym dniu, w naszej misiowej fotogalerii.