ANDRZEJKOWE SZALEŃSTWO W KLASACH 1-3

Andrzejki były doskonałą okazją do oderwania się od szkolnej codzienności i zorganizowania wspólnej zabawy, której celem była integracja uczniów oraz poprawa humoru w pochmurne dni.

Były tańce, śpiewy, konkursy, nie zabrakło także odrobiny magii i uśmiechu. Uczniowie zapoznali się z dawnymi zwyczajami i tradycjami andrzejkowymi. Potem sami,  z przymrużeniem oka, odkrywali tajemnicę wróżb. Po magicznych wyzwaniach przyszedł czas na słodki poczęstunek i podzielenie się emocjami w gronie przyjaciół. Cała impreza przebiegała w sympatycznej i miłej atmosferze. Dzieci doskonale się bawiły i teraz z niecierpliwością będą oczekiwać na kolejną wspólną zabawę.

Jeśli chcecie zobaczyć, jak się wszyscy bawili, to zapraszamy do obejrzenia naszej prezentacji Genial.ly.