SZKOLNE MIKOŁAJKI

Warto żyć jak w noc świętego Mikołaja,
aby wierzyć, że każdy nowy dzień jest prezentem.

Samorząd Uczniowski wraz z wychowawcami klas postanowił zadbać o mikołajkową atmosferę w naszej szkole. W tym dniu obowiązywał kolor czerwony i mimo niesprzyjającej pogody obfitość mikołajkowych stylizacji ociepliła szkolne mury oraz wprawiła wszystkich w doskonały humor - było przytulnie, wesoło i energetycznie.

Już z samego rana usłyszeliśmy znajome zawołanie „ho, ho, ho” i było wiadomo, że przybył długo wyczekiwany Jegomość. Były życzenia, piosenki, a potem słodkości, podarunki i doskonała zabawa pomiędzy lekcjami. Było dużo radości i uśmiechów podczas „tańców wygibańców” oraz wspólnych pląsów. Najbardziej przejęte i uradowane były buźki najmłodszych dzieci, które potwierdziły, że wierzą w św. Mikołaja i niecierpliwie go oczekują.

Uczniowie starszych klas, w tym dniu, popularyzowali także ogólnopolską akcję „Cała Polska czyta dzieciom”, czytając naszym milusińskim piękne, świąteczne opowieści ze szkolnej biblioteki. Ten dzień potwierdził, że w naszej szkole jest naprawdę sympatycznie i potrafimy integrować się w zabawie oraz radosnym przeżywaniu wyjątkowych chwil.

Zapraszamy do obejrzenia mikołajkowej fotorelacji.