ŚWIĄTECZNY KIERMASZ CHARYTATYWNY

W atmosferze zbliżających się świąt Bożego Narodzenia w naszej szkole odbył się kiermasz charytatywny, którego celem było wsparcie finansowe dla Wiktora, zmagającego się z chorobą nowotworową. Organizatorem akcji był Samorząd Uczniowski.

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy zaangażowali się w naszą akcję. Po raz kolejny udowodniliście, że można na Was liczyć.

Wiktora można dodatkowo wesprzeć poprzez https://www.siepomaga.pl/wiktor-kopec lub przekazanie 1,5% podczas składania rozliczenia podatkowego (Numer KRS0000396361, Cel szczegółowy: 0214122 Wiktor).