Świetliczaki w oczekiwaniu na święta

Boże Narodzenie to niezwykły czas, na który wszyscy czekają z niekłamaną niecierpliwością. To moment, kiedy możemy wreszcie odpocząć i spędzić miłe chwile z naszymi najbliższymi.

Aby jeszcze lepiej odczuć świąteczną atmosferę, świetliczaki wykonały różnorodne, świąteczne prace plastyczne, które potem ozdobiły pomieszczenie świetlicy. Dzieci wykazały się pracowitością i zapałem do podejmowania określonych działań. Prowadziliśmy rozmowy dotyczące bożonarodzeniowych tradycji
i obyczajów. O świętach przypominały rozbrzmiewające dźwięki kolęd i świątecznych piosenek. Nie zabrakło również wspólnego oglądania świątecznych filmów.

Oczywiście nie zrezygnowaliśmy z naszych codziennych aktywności, jak odrabianie zadań domowych, zajęcia gimnastyczne, konstrukcje z klocków lego, kolorowanki oraz nasze ulubione planszówki. Spędzany czas na świetlicy uatrakcyjniły nowo zakupione zabawki.